Podpora

    Hezký den všem! Pokud je mi známo, stránky WWW.PUNKHUDBA.WZ.CZ jsou dnes nejdéle nepřetržitě fungující stránky pod stejnou doménou tohoto zaměření u nás – s vývojem jsem začal někdy na přelomu 2002/2003 a na internetu jste se s nimi mohli poprvé veřejně setkat o rok později, tj. na přelomu let 2003/2004. Toto je jejich čtvrtá generace (či verze, chcete-li).

   Stránky jsem vždy tvořil sám ve volném čase, takže už to nějaký ten tisíc člověkohodin práce bude, vše zdarma (až na výjimky bez reklam) a pro vás. Dnes už, navzdory old-school doméně třetího řádu (.wz.cz), poskytovateli od r. 2016 platím za SSD a 15 GB, aby pro vás web byl stabilnější, rychlejší a obsáhlejší. Jestli se vám tedy stánky líbí nebo vám alespoň něco přinesly, ať už duchovně či materiálně :), prosím, podpořte je: JAK?


1) Pro mediální partnery na pozvánky na koncerty/jako banner bude vhodnější jedno z těchto log. Pro plnou velikost (1569 x 352) klikněte na příslušnou variantu. Punkhudba.wz.cz - banner, černá Punkhudba.wz.cz - banner, bílá Pokud vydáváte např. zin, nebo vlastníte klub s vývěskou, mohl by se vám hodit tento tématický plakátek. Pro plnou velikost (1311 x 1819) klikněte na obrázek – otevře se v novém okně  nebo záložce. Punkhudba.wz.cz - plakát Jestli provozujete internetové stránky nebo se na nich alespoň podílíte či je jinak ovlivňujete a máte rádi old-school propagaci :-), podpoříte stránky umístěním jednoho z těchto bannerů (dvě barevné varianty, abyste si mohli vybrat dle pozadí vašich stránek): Punkhudba.wz.cz - malý banner, černý Punkhudba.wz.cz - malý banner, bílá


2) Jestli pořádáte koncerty či podobné akce , můžete podpořit stránky tím, že poskytnete akreditaci (volný vstup) na akci. Takže tam budu moci udělat pár fotek, případně i rozhovorů apod., čímž se stránky zase o něco obohatí. (Na akce samozřejmě chodím i tak, ale není v mých silách a ani finančních možnostech být všude.)


3) Jste kapela? Pak můžete např. poslat desku k recenzi či jiné propagační materiály…


4) Jestli nespadáte do žádné kategorie výše, pak podpoříte stránky, když o nich prostě řeknete dalším lidem 😉 ..a pokud byste cítili neodbytné nutkání podpořit stránky drobnou finanční částkou (na hosting, pivo 🙂 aj.) či jinak, spojte se mnou prosím přes sekci Kontakt .