Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

O punku, sběratelství a historii Plzně.. s Démou

15 května @ 18:00 - 23:59

??

O punku, sběratelství a historii Plzně.. s Démou

S Petrem „Démou“ Škabradou (Znouzectnost, Démophobia) si budeme povídat o punku na Plzeňsku, jeho sběratelské vášni (komiksy, dobrodružná literatura, pivní artefakty) a historii Plzně.
Zazní i Démovy zhudebněné pověsti a dadaistické songy.
Besedu pořádá spolek 4 UM v rámci projektu Prácheňský TAM-TAM, který byl podpořen z grantového programu Města Písek na podporu kultury a cestovního ruchu.
Moderuje Zbyněk Konvička.
Vstupné dobrovolné.
Déma:
Myslím si, že jsem člověk otevřený, rád naslouchám lidem a jsem schopen na sebe vyzvonit během chvilky celý svůj život. Otevřenost ale není samozřejmost. Já ale díky ní potkal mnoho skvělých lidí, kteří se stali mými přáteli a někteří i téměř členy mé rodiny. V dnešním světě plného přetvářky a solitérů je to skoro zázrak. Ale tak já to nevnímám, vím, že je to moje přirozenost a také vím, že je to dar, který je kolikrát dvojsečný. Ne vždy se totiž tato „hurá akce“ setkává s pochopením okolí. Ale jak říká moje dávná kamarádka Helča – Vesmír velice dobře ví co dělá a proč se to děje. Takže se jeden Vesmířan ocitne v Písku a bude vyprávět o sobě, historii Plzně, hudbě a možná dojde i na diskuzi. Budu se těšit. Zatím se loučím a odlétám se připravit na planetu Rojda. To je jedna z mých planet, o kterých píši ve svých surrealistických básních. Pokud najdu odvahu, otevřu vám i tyto dvířka. Děkuji Zbyňkovi Konvičkovi a Divadlu pod čarou za tuto možnost!
Sdílejte, mluvte o tom, nebo zkrátka přijďte! S úctou Déma.;

Podrobnosti

Datum:
15 května
Čas:
18:00 - 23:59
Cena:
??
Štítky Akce:
, , , ,
Webová stránka:
https://www.facebook.com/events/738897961766866/?ref=newsfeed

Místo konání

Písek (Divadlo Pod Čárou)
Tyršova 28
Písek, Jihočeský kraj 37901
+ Google Mapa
Telefon
774 598 315
View Místo konání Website