The Chancers

 •     The Chancers aneb "mezinárodní 2 tone ska kapela", jak sami rádi uvádějí, asi většina lidiček poslouchajících ska důvěrně zná.
     Ač skupina působí převážně u nás, osazenstvo je mezinárodní a od doby vzniku (1998) se radikálně změnilo. Dnes skupinu tvoří Simon Ruffskank - zpěv, Stephen Elder- zpěv a banjo, Marco McKee - kytara/zpěv, Milan Srba - alt sax, Honza Vedral - tenor sax, Pavel Homer - klávesy, BigB - basa, Vagi - bicí. No, snad jsem na nikoho nezapomněl :).
     Nejspíše proto, že ne všichni členové pocházejí z České republiky, (jak jsem již předeslal), shodli se na kompromisním řešení v oblasti jazyka = angličtina. Snad je to trošku škoda, já osobně prefetuji češtinu, nicméně "proti gustu..." :).
     No, nevím, co dodat. Z historie na oficiální stránce (viz výše) se nic moc vyčíst nedá. Snad bych jen dodal, že pokud tuto skupinu ještě neznáte, pak album Rudeboy polka je (nebo alespoň v době tohoto článku byla) zdarma stažitelné z výše zmiňovaných stránek. A zase si neodpustím poznámku - pokud se vám hudba zalíbí, pak skupinu podpořte i koupí nějakého jiného zboží...

  ALBA
  Tuffer Than Tomorrow (1999)
  Rudeboy polka (2001)
  Teach the rich (2002)
  Friendly fire (2003)
  Away from the flock (2005)
  A calling out (2007)
  Age of Rudeness (2011)

  Zpět na skupiny