Podpořte!

 •    Stránky WWW.PUNKHUDBA.WZ.CZ jsou dnes již jedny z nejdéle nepřetřežitě fungujících stránek tohoto zaměření u nás - s vývojem jsem začal v roce 2001 a na internetu se s nimi můžete setkat od přelomu let 2002/2003. Vše na nich je vytvořeno mnou osobně, a to v mém volném čase, vše je zdarma a pro vás. Pokud se vám tedy stánky líbí nebo vám alespoň něco přinesly, ať už duchovně či materiálně :), prosím, podpořte je: JAK?

 •    1) Jestli provozujete internetové stránky nebo se na nich alespoň podílíte či je jinak ovlivňujete, podpoříte stránky umístěním jednoho z těchto bannerů (dvě barevné varianty, abyste si mohli vybrat dle pozadí vašich stránek):
  www.punkhudba.wz.cz www.punkhudba.wz.cz
  Pro usnadnění, hotový zdrojový kód je:
  - bílá varianta <A href="http://www.punkhudba.wz.cz"><IMG alt="www.punkhudba.wz.cz" src="http://www.punkhudba.wz.cz/banner_punkhudba_bila.gif" border=0 width="104" height="36"></A>
  - černá varianta <A href="http://www.punkhudba.wz.cz"><IMG alt="www.punkhudba.wz.cz" src="http://www.punkhudba.wz.cz/banner_punkhudba_cerna.gif" border=0 width="104" height="36"></A>


     Pro mediální partnery na pozvánky na koncerty/jako banner bude vhodnější jedno z těchto log. Pro plnou velikost (1569 x 352) klikněte na příslušnou variantu - otevře se v novém okně (IE), nebo záložce (Firefox).
  www.punkhudba.wz.cz
  www.punkhudba.wz.cz

      Pokud vydáváte např. zin, nebo vlastníte klub s vývěskou, mohl by se vám hodit tento tématický plakátek. Pro plnou velikost (1311 x 1819) klikněte na obrázek - otevře se v novém okně (IE), nebo záložce (Firefox).
  www.punkhudba.wz.cz

     2) Jestli pořádáte koncerty či podobné akce, můžete podpořit stránky tím, že poskytnete akreditaci (volný vstup) na akci. Takže tam budu moci udělat pár fotek, případně i rozhovorů apod., čímž se stránky zase o něco obohatí. (Na akce samozřejmě chodím i tak, ale není v mých silách ani finančních možnostech být všude. Stránky dělám a aktualizuji zdarma a ve volném čase, takže i takto se dá pomoci.)

     3) Jestli neprovozujete internetové stránky ani nepořádáte žádné akce, pak podpoříte stránky, když o nich prostě řeknete dalším lidem ;).