Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

BENJAMINI a BIRTH LIFE DEATH DRIVE v Metru 2026

6 března @ 20:00 - 23:59
200Kč – 250Kč

BENJAMINI a BIRTH LIFE DEATH DRIVE v Metru 2026

Zveme Vás na rockovou a rock’n’důdovou hudební smršť!
Zahrají:
BIRTH LIFE DEATH DRIVE
je brněnská kapela, aktivní od roku 2020, která se skládá z a bubeníka Patrika Šenka, zpěváka a kytaristy Romana Ziga a aktuálně hostujícího baskytaristy Ondřeje Ellise.
Esencí kapely je téma zrození, života a smrti, jakožto rovnocenných součásti existence, prolínající se s devadesátkovou hudební estetikou.
První album The Good, The Bad, The Ugly, které vydali v roce 2022 ještě jako kapela Jeremy, prozkoumává možnosti konceptuality zařazením relevantních hudebních stylů a nálad, chronologicky propojených v jeden celek příběhem o lásce.
Aktuálně vydali singly My Will a About Forgiveness z připravovaného alba Approaching, ve kterém se kapela vydala přímou cestou alternativního rocku.
Benjaming’s Clan
Kapela vznikla v roce 2013 jako rozšíření předešlé rodinné formace Benjaming Band (*2002). Pochází z Petříkovic u Trutnova a hraje neotřelý styl, který sama nazývá Rock’n’Dudy! Můžete se těšit na směsici rocku, punku, folku a rock’n’rollu. Je to prostě hudební smršť plná pozitivní energie, kterou rádi prožívají spolu se svými fanoušky. Můžete se těšit na nástroje jako jsou skotské dudy, housle, akordeon a další.
Vstup 200,- předprodej/250,- na místě

Podrobnosti

Místo konání

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *