Načítám Akce

« Všechny Akce

Benefiční plavba ProPamátky (ZNC)

16 září @ 15:30 - 21:00

1290Kč

Benefiční plavba ProPamátky (ZNC)

Vydejte se s námi 16. září 2024 na Benefiční plavbu PROPAMÁTKY po Vltavě historickým centrem Prahy. Buďte s námi na jedné lodi a vychutnejte si pražské pamětihodnosti z jiné perspektivy. Během plavby zahrají naši kamarádi z kapely Znouzectnost.

Akce, která spojuje příjemné s užitečným. Plavba, která pomáhá. Přijměte pozvání na benefiční plavbu, která vám ukáže Karlův most, Kampu, Národní divadlo a další ikonické stavby z paluby lodi Natal. Na palubu se nalodí také kamarádi z kapely Znouzectnost, kteří vám tento zážitek z plavby zpříjemní svými písničkami.

„Srdečně zveme všechny milovníky netradičních zážitků na plavbu po Vltavě historickým centrem Prahy s týmem redakce PROPAMÁTKY a příznivci památek. Buďte s námi na jedné lodi při podpoře záchrany kulturního dědictví napříč Českem,“ říká Aleš Kozák, ředitel Institutu pro památky a kulturu, organizace, která pečuje o české kulturní dědictví, šíří osvětu v oblasti památkové péče, věnuje se veřejným sbírkám: s financováním náročných úkolů teď mohou přispět všichni, kteří si zakoupí vstupenku.

Letošní benefiční akce navazuje na benefiční koncerty z předchozích let, které se konaly na podporu redakce PROPAMÁTKY v kostele Nejsvětější Trojice a Divadle Fráni Šrámka v Písku. Postupně na nich vystoupili Jarda Svoboda (Traband), Petr „Déma“ Škabrada (Znouzectnost, Démophobia), Roman Dragoun a Radůza.

Harmonogram plavby v pondělí 16. září 2024

  • nalodění bude možné od 15.30 hodin
  • vyplouváme přesně v 16 hodin

Budeme plout na lodi Natal, která na nás bude čekat v přístavišti na Dvořákově nábřeží u Čechova mostu na pravém břehu Vltavy. Parkovat je možné pod Rudolfinem nebo v přilehlých ulicích. Nejbližší stanice metra je Staroměstská. Nejblíže se k přístavišti můžete dostat tramvají č. 17 na zastávku Právnická fakulta, případně Čechův most.

Palubní lístky na Benefiční plavbu Propamátky si lze zajistit pouze v síti GoOut. K dispozici je 100 unikátních palubních lístků v ceně 1290 Kč. Prodej bude ukončen 10. srpna.

Místo konání

Praha (Dvořákovo nábřeží)
Dvořákovo nábřeží
Praha 1, Hlavní město Praha 11000 Česká republika
+ Google Mapa